Doručenie zadarmo a rýchlo
30 dní na vrátenie
Všetko na sklade
i Tento web používa nástroje na zhromažďovanie dát, ako sú súbory cookie. Môže spoločnosť 23:55 s.r.o. prispôsobovať svoje stránky vašim potrebám a môže vám spoločnosť 23:55 s.r.o. a jej partneri zobrazovať na iných webových stránkach reklamy prispôsobené vašim záujmom?
Viac info Áno

8 vánočních tipů na hodinky pro něj ♂

Casio A168WG-9EF
1

Pre mužov, čo sa neboja trčať z davu

zlaté digitálky

Je muž, pre ktorého hľadáte hodinky, rád stredobodom pozornosti vďaka svojmu nevšednému štýlu? Pre neho sú, dnes už legendárny zlaté digitálky s nádychom retra, ako stvorené. Tieto hodinky Casio sú nápadité na prvý pohľad a to zaručene naplní jeho túžbu byť iný.

Koupit
Prohlédnout podobné
Komono The Walther Tobacco
2

Pre mužov túžiacim po luxuse

vodeodolné aj elegantné hodinky

Je stále vo zhonu, ťažko pracuje a preto si zaslúži odmenu v podobe luxusného darčeka. Tieto sofistikované a precízne spracované hodinky Komono z tých najkvalitnejších materiálov určite naplní jeho vysoká očakávania. Zničil už hodinky kvôli tomu, že si ich zabudol dať dole pred sprchovaním? Tak s týmito môže pokojne aj plávať.

Koupit
Prohlédnout podobné
CHPO Nando Metal Gun Metal/Gun Metal
3

Pre obdivovateľov minimalizmu s ležérnym štýlom

jednoduché all black hodinky

Oblečenie volia hlavne podľa toho, či je pohodlné. Nepotrebuje na seba strhávať pozornosť extravagantnými módnymi výstrelkami. Potrpia si však na kvalitu a má rád jednoduchý dizajn. Jemu určite urobíte radosť minimalistickými čiernymi hodinkami Cheap.

Koupit
Prohlédnout podobné
WeWOOD Kappa Nut
4

Pre mužov, čo miluje módu i prírodu.

drevené hodinky

Ak ho chcete obdarovať nevšednými hodinkami, tak ozajstné prekvapenie môže byť aj materiál, z ktorého sú vyrobené, zvlášť ak mu príroda nie je cudzie. Drevené hodinky sú originálny darček a dozaista ho poteší.

Koupit
Prohlédnout podobné
Nixon Time Teller All Silver
5

Pre mužov hľadajúceho klasiku v kvalitnom prevedení

streetwearová hodinky

Už dlhé roky má svoj originálny štýl, ktorý nezlomí nejaký krátkodobý trend. Neprahne po módnych experimentoch a najlepšie sa cíti vo streetwearu. Tohto muža nadchnete legendárnymi hodinkami Nixon.

Koupit
Prohlédnout podobné
Nava Ora Lattea Bianco 42mm
6

Pre objaviteľa netradičného dizajnu

skutočne iné hodinky

Ak hľadáte niečo naozaj špeciálne, pre muža, ktorý sa v móde neboja experimentovať a podľa toho si vyberá aj svoje doplnky, máme pre vás talianske hodinky Nava. Zaujmú najmä tým, že na prvý pohľad ani nevyzerajú ako hodinky. Vy mu potom budete pri vybaľovaní darčekov hrdo vysvetľovať ako fungujú.

Koupit
Prohlédnout podobné
Timex WEEKENDER box set TWG012500
7

Pre milovníka overené klasiky

hodinky dvoch tvárí

Najradšej by ste mu darovala dvoje hodiniek? Jedny, ktoré mu perfektne sadnú k obľúbenému saku a druhé džínsom a polokošeľu. Tento problém ľahko vyrieši elegantné hodinky Timex s dvoma pásky v peknom darčekovom balení.

Koupit
Prohlédnout podobné

Stále si nevíte rady? Poradíme.

Pište. Volejte.

info@2355.sk
+420 799 503 943

Nebo si prohlédněte další.

Máme pečlivě vybraných 423 hodinek od 15 různých značek.
Kterékoli z nich můžete mít již 5 u vás doma.

Zobrazit všechny hodinky

Pomohl vám tento článek?

Sdílejte ho dál